Odpowiedzi

2009-03-28T15:31:01+01:00
Drogi Pawle! Warszawa 29.03.09r

Nie siedź przed tym telewizorem! Możemy isć razem na basen lub łyżwy. Rozumiesz basen i łyżwy to forma sportu, i rozwija człowieka a telewizor?
Owszem istnieją programy naukowe co też rozwijają ale ty oglądasz filmy od 16 lat, które wcale nie rozwijają! więc zapraszam do mnie jutro na godzinę 17:00,
pójdę z tobą na basen
Tu napisz swoje imię

PS
Nie zapomnij stroju kąpielowego
2009-03-28T15:34:49+01:00
Droga .... (tu wstaw imie koleżanki/kolegi )
Dziś na lekcji przyrody dowiedizałem sie że przez oglądanie Tv badzo psuje sie wzrok. Sam nosze już okulary i nie chiałbym żeby to spotkało CIebie.
W rozwinieciu mojego listu chaiłbym Ci opowiedzieć jak przebiegała moja wizyta u Okulisty. Na początku bardzo sie bałem, koledzy mocno mnie nastraszyli. Ale potem było już super. Najbardziej podobały mi sie takie zabawne okulary w które pani doktor wkładała szkiełka aby sprawdzić jaką wade wzroku posiadam. Ostrzegam Cię telewizor baardzo psuje wzrok. Lepiej zajmij sie grą w piłke, spaceruj. Niedługo może do Ciebie przyjade. Napewno torche pogadamy i zwidzimy pare sklepów z akcesoriamy sportowymi lub samochodami. Moja mama mówi że przywiezie mnie do Wieliczki za 3 dni. Akurat rozpocznie sie przerwa zimowa.
Pozdrów rodzine.
........ (twoje imie)
PS Chce Ci powiedzieć że posaidam już numer gadu gadu (pogadamy). !!