Odpowiedzi

2009-11-30T17:41:20+01:00
Były minister sprawiedliwości, obecnie europoseł PiS Zbigniew Ziobro ocenia, że decyzja prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie utrudniania wyjaśniania domniemanego przecieku z akcji CBA w resorcie rolnictwa świadczy o "podwójnych standardach" jakie obowiązują w Polsce

Mężczyzna spadł z urwiska przy wchodzeniu na Ślężę
W poniedziałek około południa mężczyzna spadł z wysokości około czterech metrów podczas zdobywania góry Ślęży.

Dwóch policjantów z Rio de Janeiro zostało zatrzymanych za napaść, gwałt i zabójstwo 21-letniej kobiety. Całość odbyła się w niezwykle brutalnych okolicznościach.
Według śledczych, którzy zatrzymali swoich kolegów, policjanci zaczepili 21-latkę, która była kurierem narkotykowym, na stacji metra. Okradli ją z tysiąca dolarów, które miała przygotowane na zakupy w sklepie meblowym.

Wysoka woda powróciła do Wenecji w rezultacie obfitych opadów na północy Włoch. Tak zwana "aqua alta" osiągnęła poziom 131 centymetrów zalewając między innymi Plac św. Marka. Pod wodą znalazło się około 40 proc. terytorium miasta. Eksperci przewidują, że w grudniu, w wyniku spodziewanych bardzo intensywnych opadów poziom wody może przekroczyć 150 centymetrów zbliżając się do rekordu ostatnich lat - 156 cm, zanotowanego przed rokiem.