Pomozcie mi prosze
mam do napisania list

Mieszkasz w londynie. W nastepnym tygodniu planowałeś odwiedzić swoich znajomych Anglików w ich domu na wsi, ale przyjeżdż Twoja rodzina z polsk i swoją wizytę musisz odwołać . Napisz LIST do znajomych w którym:
-powiadomisz o sytuacji w jakiej się znalazłeś
-uzasadnisz konieczność pozostanie wraz z rodziną w londynie
-przeprosisz za zmianę planów
-zaproponujesz inny termin lub miejsce spotkania
(list od 120 do 150 słów)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-30T17:41:08+01:00
Dear Lesniok,

On the beginning of my letter I would like you to say hello from me to Merry, Josh, John and Jane. I have very bad massage for you, because I must recall my visit in the next week. Yesterday I get to know that arrive my family from Poland. I didn't see my family long ago, therefore I would like to spend with them as much as possible time; to show them city, local culture and life in London. Neccesary I have with them stay and I'm sorry for change your plans. What do you think of meeting in diferent deadline ? Maybe I could visit you for example 29th June ? I'm really sorry I won't be with you this time and I hope that this fact won;t destroy your plans. I greet you warmly and wait on your answer.

Yours,
Izabella
2009-11-30T17:48:35+01:00
Londyn , dnia 27.11.2009r


Moi drodzy !

Chciałam Was poinformować , iż nie mogę do Was przyjechać jutro w odwiedziny . Jutro przylatuje moja rodzina z Polski . Długo się z nimi nie widziałam , więc chciałabym z nimi spędzić trochę czasu.Muszę zostać w Londynie , ponieważ obiecałam im wycieczkę i zwiedzanie .
Przepraszam Was za zmianę planów . Moi bliscy wracają do Polski za tydzień , więc możemy spotkać się 5 grudnia .
Jeśli odpowiada Wam moja propozycja odpowiedzcie jak najprędzej .
Jeszcze raz bardzo przepraszam i gorąco całuję !

Iza