Odpowiedzi

2009-11-30T17:44:39+01:00
W polskich miastach urzeka i przyciąga tubylców z różnych zakątków świata wielorodność krajobrazów gospodarczych, wiele ciekawych i starych zabytków. Wielu ludzi w polskich miastach odraża częsty widok śmieci i brudu na ulicach.
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-30T18:43:11+01:00
W Polskich miastach mogą urzekać zabytki, głównie w takich miastach, jak Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk czy Warszawa. Przekonują też względnie tanie ceny w porównaniu z innymi krajami Europy. Sporo turystów przyciąga też Zakopane, które ma swój niepowtarzalny urok i klimat.
Odpychać mogą przede wszystkim brud na ulicach, pełno śmieci, a także patologie społeczne takie jak: dresiarze, złodzieje, pijacy, czy bezdomni, których w Polsce nie brakuje.. Odpychać może także nietolerancja, obecnie wciąż wielu obcokrajowców spotyka się z przejawami nietolerancji, czy nawet rasizmu, są nie miło traktowani, szczególnie przez wymienionych wcześniej tzw. dresiarzy, czy rasistów, którzy mogą stosować nawet przemoc wobec obcokrajowców.
Kolejnym problemem jest utrudniona komunikacja. Mało Polaków, np. na ulicach posługuje się językiem angielskim. Jeśli zapytać się przechodnia o drogę, albo spróbować kupić coś w zwykłym sklepie, to obcokrajowiec może mieć z tym trudność..
1 5 1