Odpowiedzi

2009-11-30T18:49:43+01:00
Przyjaźn między kobierami a mężczyznami jak najbardziej może zaistniec. Wygląda inaczej niż ta pomiędzy osobami tej samej płci, ale jest również o wiele bardziej ciekawa. Mężczyzna w razie problemów czy chęci szczerej rozmowy może udac się do swojej przyjaciółki, iż wiadomo, że to kobiety mają większą wrażliwośc. W chwilach słabości to kobieta moze isc do mężczyzny po emocjonalne wsparcie i duchowe bezpieczeństwo.
2009-11-30T18:57:01+01:00
Każdy zastanawia się , czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną naprawdę istnieje . Jedni mówią ,że tak , drudzy znowu przeciwnie . Każdy ma inne zdanie na ten temat.
Oczywiście , że kobieta może przyjaźnić się z mężczyzną . Mogą być nawet najlepszymi przyjaciółmi , mogą znać się od dzieciństwa , mieszkać razem i chodzić ze sobą na różne imprezy ale nic nie może między nimi stać się więcej . Czasami jednak tak się zdarza , że od przyjaźni rodzi się prawdziwe uczucie . Wtedy trzeba podjąć decyzję czy zostać przy obecnym stanie , czy może dać sobie szanse i spróbować być razem naprawdę .