Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-30T19:13:32+01:00
Każdy człowiek powinien mieć jakiegoś czworonożnego przyjaciela . Moim jest mój kot - niki . Bardzo lubię się z nim bawić
Niki jest cały czarny . Jedynie jego lewe uszko jest trochę jaśniejsze od reszty ciała . Jest dość mały . Jego prawe uszko sterczy mu śmiesznie i jak biegnie to śmiesznie to wygląda . Był moim prezentem urodzinowym .Bardzo lubię się z nim bawić . nasza ulubioną zabawą jest zabawa kłębuszkami . Rzucam mu kłębuszek daleko , na koniec pokoju a on szybko łapie go zębami i przynosi mi do rąk . Możemy tak się bawić godzinami . Niki to mały łakomczuch . Jest niewielki , ale potrafi dużo zjeść . Często spędzam z nim wolny czas , bawiąc się w różne gry .
Nigdy dotąd nie lubiłam kotów . Dopiero teraz , kiedy poznałam ich nawyki zrozumiałam , że kot jest dobrym towarzyszem zabaw.
2 5 2
2009-11-30T19:16:57+01:00
MÓJ KOT NAZYWA SIĘ TOFIK.jEST BARDZO KOCHANY I MA CAŁĄ BRĄZOWĄ SIERŚĆ. Jak dostałam Tofika to naszę relację były różne ; Bardzo się mnie bał i ja jego. Powoli przyzwyczajaliśmy się do siebie. Jednak w końcu sam do mnie zaczął przyszedł, położył się obok mnie i mruczał. W końcu zaczełam z nim chodzić na spacery... Ale raz był taki dzień co puściłam go ze smyczy i.... nie uciekł stał obok mnie jak zaczełam biegnąć on za mną zawołałam TOFIK STÓJ. i stanął . Już się nie boje że mnie podrapię czy co...po prostu jest bardzo łagodny i nikt się już nie bojii....Jak mu kupiłam kłębek bawi się a wtedy; Nawet do jedzenia się bał iść.

Nasze relacje się zmieniły...wtedy bałam się go ...że mnie podrapię teraz jak powiem Tofik przestań, przestaje. Nasze relacje są teraz doskonałe.