Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-30T19:13:33+01:00
Trudniejszy dostęp do informacji.
Wolniejszy przepływ informacji.
Mniejsze szanse na uzaleznienie młodziezy od współczesnych technologii.
Nie przyzwyczajania do wygodnictwa.
Trudniejszy kontakt z rodziną, przyjaciółmi znajdującycmi się np. za granicą.
Większe rachunki, np. za listy zamiast bezpłatnych komunikatorów internetowych.
Nie rozpraszanie uwagi, np. uczniów, którzy korzystając z komputera w celu zrobienia zadania domowego od razu czują pociąg do włączenia gry komputerowej
Rozwijanie zdolności zdobywania informacji, gdyż nie wszystko byłoby "podane na tacy".
2009-11-30T19:15:25+01:00
Telefon daje nam możliwość szybszego i łatwiejszego porozumiewaniea się miedzy ludźmi, niż mielibyśmy robić to przez listy. Pomijając korzyści towarzyskie, dzięki telefonowi możemy w natychmiastowym tępie wezwać pomoc w razie jakiego kolwiek wypadku czy przestępstwa(karetka pogotowia, straż pożarna, policja czy straż miejska).Dodatkowo,teraz telefony mają mozliwość korzystania na nim z internetu.A właśnie, internet daje nam możliwość szybszego zdobywania wiedzy czy wiadomości ze świata. On też pomaga nam czasem nawiązywać kontakty międzypersonalne lub poprostu dla niektórych daje on możliwość jednego ze sposobów odstresowania się po ciężkim dniu czy rozrywki.
2009-11-30T19:16:40+01:00
Gdyby nie bylo telefonow ludzie nie byli by w stalym kontakcie. Nie mozna by tez bylo przekazac bardzo waznej wiadomosci tak szybko jak przez telefon czy internet. Ludzie nie byli by w stanie np. rejestrowac biletow na podroze, zamawiac miejsc w hotelach itp. Z internetu mozna tez sie dowiedziec wielu rzeczy ktorych naprzyklad nie znamy znaczenia.Gdyby nie wymyslono tych wynalazkow swiat komunikowal by sie przez dlugie doreczanie listow badz wiadomosci przez poslancow.