Odpowiedzi

2009-11-30T19:53:58+01:00
Każdy będzie posiadał swój mini bankomat. Będzie go można złożyć w kostkę i włożyć do torebki czy kieszeni. Aby wydobyć z niego pieniądze trzeba będzie go rozłożyć i przyłożyć swoją dłoń do ekranu, gdyż będzie odczytywał tylo nasz odcisk dłoni. Pieniądze będą wychodzić za pomocą małego schowka ukrytego pod spodem.
  • Użytkownik Zadane
2009-11-30T19:54:42+01:00
Klient przy zakładaniu swojego konta podaje jedynie imię i nazwisko oraz koniecznie robione jest mu zdjęcie twarzy. Zdjęcie uaktualniane jest raz na kwartał( np.w razie zmian pooperacyjnych) zdjęcie robione na koszt banku bezpośrednio przy bankomacie. Odcisk kciuka przy rejestrze zapisywany jest wraz z danymi, tak wiec przy chęci skorzystania z bankomatu należy przyłożyć kciuk w czytnik po lewej stronie( obok monitora, na którym ukarze się fotografia.)a wtedy automatycznie komputer zlokalizuje nasze dane osobowe oraz ilość pieniędzy na koncie.
Przy bankomatach zamontowana jest pojemna półka, dla wymagających. Matki z małymi dziećmi, podróżni, czy młodzież szkolna może bezpiecznie przed sobą umieścić swój bagaż bez obawy o naruszenie jakiejkolwiek z tych rzeczy przez zwykłych przechodniów. Wydawało by się, że jest nie jest to istotne ale w dzisiejszych czasach gdy wszystkim się spieszy, zwykła półka pomorze nam w szybszym skorzystaniu z bankomatu.
Jest też cos dla spragnionych. Za symboliczną złotówkę.(odliczaną od stanu konta)można ugasić swoje pragnienie dużym kubkiem soku pomarańczowego, warzywnego, kawy , herbaty, lub capuccino. Dla zapaleńców przygotowane są karnety które zmniejszają koszty napojów o 10 % przy codziennym spożywaniu owych napojów.