Odpowiedzi

2009-12-01T06:41:22+01:00
Alliance Française posiada w Polsce piętnaście ośrodków, rozmieszczonych na terenie całego kraju. Każdy Ośrodek proponuje trzy, powiązane ze sobą formy aktywności:
KURSY JĘZYKOWE - działalność podstawowa, poparta doświadczeniem i bogatymi materiałami dydaktycznymi. Dzięki nim Alliance oferuje wachlarz kursów dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
PRZEDSIĘWZIĘCIA KULTURALNE - współfinansowanie zapewniane przez Delegaturę Generalną, współpraca Instytutu Francuskiego i samych ośrodków lokalnych, AF może zaproponować bogaty program kulturalny, na który składają się spektakle teatralne, koncerty, konferencje, wystawy, seminaria, występy artystów z Francji a niekiedy z Polski.
DOKUMENTACJA - każdy ośrodek Alliance posiada bibliotekę - mediatekę, w której uczniowie, studenci, jak również szeroka publiczność znaleźć może książki, kasety, płyty kompaktowe oraz cd-romy pozwalające zaspokoić ich potrzeby kulturalne lub badawcze w różnych dziedzinach: literaturze pięknej, nowościach książkowych, literaturze młodzieżowej, historii, sztuce, dydaktycznej...
Aliance streszczenie sobie sam napisz zależy jakie informacje są dla ciebie najważniejsze ja to pisałam w swoim zeszycie jako notatke.
Max to 21Mb/s chodz tak rtzadko osiągalny
www-system informacyjny oparty na publicznie dostępnych, otwartych standardach IETF i W3C. Pierwotnym i w chwili obecnej nadal podstawowym zadaniem WWW jest publikowanie informacji. WWW jest często błędnie utożsamiane z całym Internetem, w rzeczywistości stanowi tylko jedną z jego najpopularniejszych usług. Na zwiększenie popularności WWW miało m.in. wpływ ogłoszenie w lutym 1993 r. przez Uniwersytet w Minnesocie zamiaru pobierania opłat licencyjnych za korzystanie z ich implementacji serwera Gopher