Jesteś w obcym mieście.Nie wiesz jak dojść do dworca.Musisz zapytac kogoś o drogę.Zacznij tak ..
""Przepraszam jak mogę dojść do dworca?""
Koleżanka lub kolega są informatorami powinni Ci wskazać kierunek wymienić punkty orientacyjne. (np.kościół , szkoła , park)
nazwy ulic i w przybliżeniu określić odległość.

2

Odpowiedzi

2009-12-01T10:30:10+01:00
'Przepraszam jak mogę dojść do dworca?'

Kiedy dojdziesz do końca tej ulicy, na której się znajdujemy, powinieneś skręcić w prawo. Idź prosto, a kiedy miniesz 'Słoneczną Kawiarnię' skręć w prawo w ulicę Sezamkową. Jednak nie radzę Ci podążać tamtą ulicą, zaraz przy wejściu w Sezamkową jest skrzyżowanie z Karpiową. Skręć w lewo w Karpiową. Miniesz supermarket 'Biedronka'. Idź cały czas prosto, następnie przy końcu ulicy skręć w prawo wyjdziesz na przeciw kościóła. Tuż obok niego jest mała uliczka Karmelowa. Skieruj się tam. Po około piętnastu metrach skręć w prawo w pierwszą odnogę, idź nią do końca, wtedy wyjdziesz prosto na ulicę prowadzącą do dworca.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-01T10:34:59+01:00
dzień dobry, Przepraszam jak mogę dojść do dworca?
Cześć, dworzec jest niedaleko, jakieś 600 metrów stąd, ulica na której jesteśmy to Leśna, musisz iść prosto na końcu ulicy będzie szkoła skręć przy niej w prawo to zobaczysz sklep spożywczy i pocztę, przy tej ostatniej skręć w lewo i idź prosto do kościoła koło kościoła na ulicy Szubińskiej skręć w lewo idź prosto dojdziesz na ulice Cichą i odrazu zobaczysz dworzec, to taki wielki żółty budynek
Bardzo dziękuję za pomoc
Nic wielkiego, dowiedzenia
dowiedzenia
1 1 1