Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-01T16:04:07+01:00
Przyjażń jest dla mnie czymś co trzeba pielęgnować bez przyjaźni "można przestać żyć". Gdybym nie miała przyjaciela czuła bym sie samotnie,na tym świecie.
Moim zdaniem przyjaciel to ktoś taki kto zawsze może Ci pomóc,zawsze cie pocieszy,i podtrzyma na duchu.
Uważam że przyjaciel to bardzo ważna osoba w naszym życiu bo gdyby nie on nigdy nie mieli bysmy sie komu wyplakac i opowiedziec mu o swoich rozterkach,rozczarowaniach lub szczęściu.
1 5 1
2009-12-01T16:08:54+01:00
Przyjaciel dla mnie jest osobą bardzo ważna w zyciu.Pomaga nam w trudnych sprawach, kiedy już nie potrafimy sami sobie poradzić.Dobrze mieć przyjaciela bo z osobą godną zaufania świat jest kolorowszy.Myślę,że przed przyjacielem nie należy mieć tajemnicv, bo kto nas tak dobrze rozumie jak nie przyjaciel?O niego trzeba dbać. Lepiej mieć jednego przyjaciela niż 100 tzw. fikcyjnych kolegów, którzy nie pomogą nam w bardzo trudnych dla nas chwilach.Trzeba pamiętać,że przyjaciela ma się jednego lecz na długi czas lub na całe życie.Pamiętać trzeba,że jeśli jesteśmy lubiani w szkole i mamy tzw. nieprawdziwych przyjaciół, nie mamy odtrącać tych innych, z którymi inni ludzie się nie liczą. Bo to oni właśnie mogą zostać naszymi przyjaciółmi
1 5 1