A) WYOBRAŹ SOBIE, ŻE WYBIERASZ SIĘ NA DEMONSTRACJĘ W OBRONIE GINĄCYCH GATUNKÓW ZWIERZĄT. SPRÓBUJ W PARU ZDANIACH PRZEKONAĆ KOLEŻANKĘ ABY POSZŁA RAZEM Z TOBĄ.
b) TWÓJ KOLEGA WYBIERA SIĘ NA STADION, NA MECZ PIŁKI NOŻNEJ. WIESZ, ŻE KIBICE JEGO DRUŻYNY ZACHOWUJĄ SIĘ ZAZWYCZAJ BARDZO AGRESYWNIE. SPRÓBUJ PRZEKONAĆ GO, BY ZOSTAŁ W DOMU I OBEJRZAŁ MECZ W TELEWIZJI.

2

Odpowiedzi

2009-12-01T16:16:44+01:00
Ej marcin lepiej żebyś został w domu nie idź na ten mecz . pójdziemy do mnie i tam obejrzymy go na plazmie . poleżymy na wygodnych fotelach a nie na starych ławkach . i może zaprosimy jakes dziewczyny i będziemy oglądać ten twój mecz a i może zostaniemy wszyscy u mnie na noc ?
9 3 9
2009-12-01T16:19:23+01:00
A)
Moze wybierzesz sie ze mna na demonstracje w obronie ginacych zwierzat?.Napewno bedziemy sie swietnie bawic.Nie tylko szybko zleci nam czas ale także mozemy dowiedzieć sie wielu ciekawych rzeczy na tematach zwierzat.
Gdy sie tam wybierzemy napewno na tym skorzystamy,a moze nawet dzieki nam uda sie uratowac ginace zwierze.

B)
Moze poogladamy dzis razem mecz w telewizji Twojej ulubionej drużyny?Ci kibice są strasznie halasliwy i niebiezpieczni, a gdy zostaniemy w domu i w spokoju bedziemy ogladac mecz to nie tylko,ze nic nam sie nie miłego nie przytrafi, ale także wiecej zobaczymy co dzieje sie na boisku.
20 4 20