Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-01T16:53:21+01:00
Odpowiedź na to pytanie nie jest do końca jasna. Czy zakochując się, zapominamy o całym bożym świecie? Czy wylatują nam z głowy nasze codzienne obowiązki i przyzwyczajenie? Faktycznie wszystko wówczas wydaje się piękniejsze, ale nie zapominamy zupełnie o teraźniejszości. Właśnie tutaj chciałbym poruszyć temat „Czy miłość może mienić obraz rzeczywistości?”.
Rozpocznę od tego, iż powszechnie wiadomo, że nastolatkowie zakochują się dużo szybciej niż osoby dorosłe. Ciągłe rozmowy z przyjaciółmi na temat swojej sympatii przysyłaniają inne problemy. W tym czasie świat wygląda zupełnie inaczej, wszystko wydaj się takie proste i bezinteresowne. Gdziekolwiek się nie znajdują, zdają się być bardzo szczęśliwi i tętniący życiem. Mogę przypuszczać, że niektórzy mają problemy z koncentracja na lekcjach, ponieważ myślami są przy tej jedynej. Jednak po jakimś czasie, mimo iż nadal są zakochani ten stan mija i wszystko wraca do normy Powracają problemy wraz z codziennością.
2009-12-01T16:55:45+01:00
Uważam że miłość może zmienić obraz rzeczywistości.
Mówi się że miłość jest jak narkotym potrafi zmieniać ludzi. Człwek zakochany jest w stanie zrobić wszystko dla ukochanego/ ukochanej.
Gdy się kocha jest się szczesliwym, inaczej patrzy się na świat...

krótko ale mam nadzieje ze pomogłam :D
powodzenia na polskim ;*