Odpowiedzi

2009-12-01T17:27:01+01:00
Przyjaźń jest dla mnie czymś najwspanialszym i najmilszym uczuciem, które może sprawić, iż człowiek staje się ciapły i szczęśliwy. Przecież, poprzez przyjaźń rodzi się najwspanialsze uczucie - miłość. Dle mnie stwierdzenie P. Peliegrina : "Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi. Bezinteresownie." jest prawdą, ponieważ prawdziwy przyjaciel nie zwraca uwagi na wady lub wygląd człowieka, poprostu szanuje go za jego zalety, charakter. Przyjaźń obojga ludzi (lub więcej) polega na zaufaniu i szczerości. Jedynie wtedy można mówic o przyjaźni.
2009-12-01T17:31:10+01:00
Przyjaźń .. To cos wspaniałego . Dla mnie to oparcie się na kims , w trudnej chwili sytuacji ... Jest to coś, o co powinnismy dbać , powinniśmy to pielęgnowac , aby tylko jej nie stracić . jaki jest życie beż niej ? Myślę , że nudne , bez sensu . Człowiek nie poczując nigdy , smaku prawdziwej przyjażni , nie wiem tak napradę na czym ona polega . Przyjaźń to też forma życia publicznego . Dzięki niej , potrafimy rozmawiac z innymi ludźmi itp .
2009-12-01T17:33:46+01:00
Przyjaźń jest wtedy gdy, ktoś cię wspiera nie zależnie od sytuacji. Przyjaciel to ktoś kto nie odwraca się do ciebie plecami. Pomoże w każdej sytuacji. Jest to ktoś komu możemy się zwierzać. Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi. Przyjaźń obojga ludzi polega na zaufaniu i szczerości. Prawdziwy przyjaciel nie patrzy na wady. Patrzy jedynie na dobre cechy charakteru. To jest wartość, na której tak właściwie nigdy się nie zawiodłem.Jedynie wtedy można mówić o przyjaźni.