Odpowiedzi

2010-06-01T15:43:31+02:00

Mam na imię ____ i mieszkam w _____. Jestem w 3 klasie gimnazjum _________.

Nie należę do najwyższych osób, ale też nie należę do niskich. Można więc powiedzieć, że jestem średniego wzrostu. Moją (kolor) cerę podkreślają włosy w kolorze ______ oraz (kolor) oczy. Nie mam dobranego stylu ubioru. Lubię ubrania w różnych stylach.

Mam dość niecodzienne hobby. Mianowicie interesuję się ________, _______ i __________. Jednak nie wiążę z tym przyszłości. Moim celem w życiu jest __________. Interesują mnie problemy innych osób, staram się im pomagać, lub doradzać w sytuacjach kiedy nie dają sobie z czymś rady, jestem otwarty na ich problemy i doznania.

Dużo znajomych mówi mi, że jestem osobom pogodną, godną zaufania i inteligentną. Przez długi okres nie dowierzałem w swój potencjał intelektualny, więc postanowiłem sprawdzić się w internetowym europejskim teście inteligencji. Wynik mnie pozytywnie zaskoczył. Dość często słyszę też, że jestem optymistą. Jednak niezbyt w to wieżę. Moją główną wadą jest pesymizm. Często zakładam, że coś mi się nie powiedzie, bądź na czymś się zawiodę.  Jestem osobą dość zamkniętą w sobie. Mam mało przyjaciół. Głównym tego powodem jest mój introwertyzm. Tylko silne związki z kimś nazywam przyjaźnią. Jestem cierpliwy, trudno jest mnie zdenerwować. Kiedy mam zły humor, staram się nie okazywać swoich emocji.

Akceptuję siebie, choć czasem zazdroszczę innym wyglądu, lub charakteru. Wiem że tego zmienić się nie da. Każdy człowiek ma jakieś wady i zalety, które siebie nawzajem uzupełniają i  powodują to, że każda osoba jest oryginalna.

 

 

Autor: Oskar(Ayshines)Maciak

 

14 4 14