Witam. Mam do napisania prace z języka angielskiego o wielkości od 10-15 zdań na temat jak spędzam wolny czas. Chciałabym aby było tam napisane że zazwyczaj wstaje rano, jem z synem śniadanko, następnie jadę odwieź synka Krystianka do przedszkola potem gotuje obiad itd. Prosiłabym również o przetłumaczenie mi tego tekstu na język polski. Z góry dziękuje

1

Odpowiedzi

2009-12-01T23:32:44+01:00

Po POlsku:
Zwykle rano gdy już się obudzę, wstaje i idę do łazienki by wykąpać się. Gdy już skończę tą czynność przebieram się i wyruszam do kuchni by tam zrobić sobie pyszne jedzenie które dam i siły na resztę dnia. Gdy zakończę te czynności idę do szkoły. Spędzam tam kilka godzin po czym jestem wolna i mogę poświęcić resztę dnia swoim zachcianką. Po drodze do domu robię zakupy. W domu zazwyczaj ogladam telewizję, czytam książkę lub odrabiam lekcje natomiast gdy idę na spacer biorę ze sobą mojego małego pieska, by i on razem ze mną pospacerował. gdy robi się już ciemno wracam do domu, uczę się, siadam przed komputer z gorącą herbatą i rozmawiam ze znajomy na gadu-gadu.

Po Angielsku:

Usually in the morning when I wake up, get up and go to the bathroom to bathe. When you finish this step disguises himself and coming to the kitchen there to make delicious food to the dam and power for the rest of the day. When will conclude these activities go to school. I spend several hours there and then I'm free and I can spend the rest of your craving. On the way home, I make purchases. At home, usually watching television, reading a book or do writing lessons but when I go for a walk I take with each of my little dog that he walks with me. when it gets dark already back home, learn to sit before a computer with hot tea and talking with a friend on gadu-gadu.

MOże być?? :)