Przekształć poniższy tekst na bardziej spójny.spróbuj również przekształcać zdania pojedyńcz na złożone:

rycerz Toggenburg był nieszczęśliwie zakochany.Usłyszał, że nie może liczyć na odwzajemnienie uczuć. Wyruszył na wyprawę krzyżową . Odznaczył się niezwykłym męstwem , stał się postrachem dla pogan. Nie mógłzaznać spokoju . Tęsknił za ukochaną . Wrócił do domu . Dowiedział się , że pani serca wybrała życie zakonne. Opuścił swój zamek i zamieszkał w małej chatce w pobliżu klasztoru.Codziennie patrzył w jego stronę. Czekał ,aż w oknie pojawi się dziewczyna .Zmarł z twarzą zwróconą w stroę miejsca pobytu ukochanej.

z góry dziękuje!!!!

2

Odpowiedzi

2009-12-01T20:16:53+01:00
Rycerz Toggenburg był nieszczęsliwie zakochany, usłuszał, że nie moze liczyć na odwzajemnienie uczuc. Wyszuszył na wyprawę krzyżową, gdzie odznaczył się niezwykłym męstwem oraz stał się postrachem dla pogan., Nie mógł zaznac spokoju, gdyż tęsknil za ukochana, więc wrócił do domu. Dowiedział się , że pani serca wybrała życie zakonne, co spowodowało, że opuścił swój zamek i zamieszkał w małej chatce w pobliżu klasztoru. Codziennie patrzył w jego stronę i czekał ,aż w oknie pojawi się dziewczyna. marł z twarzą zwróconą w stroę miejsca pobytu ukochanej.
1 5 1
2009-12-01T20:24:43+01:00
Eycerz Toggenburg był nieszczęśliwie zakochany, ponieważ usłyszał, że nie może liczyć na odwzajemnienie uczuć. Wyruszył na wyprawę krzyżową. Odznaczył się niezwykłym męstwem i stał się postrachem dla pogan. Nie mógł zaznać spokoju, ponieważ tęsknił za ukochaną. Wrócił do domu, gdzie dowiedział się , że pani serca wybrała życie zakonne. Opuścił swój zamek i zamieszkał w małej chatce w pobliżu klasztoru.Codziennie patrzył w jego stronę i czekał ,aż w oknie pojawi się dziewczyna .Zmarł z twarzą zwróconą w stronę miejsca pobytu ukochanej.