Prosze pomóżcie. ! muszę napisać rozprawkę ,,Czy warto jeźdźić na wycieczki?'' . Prosze ! ! to ma być porządna i długa praca !! tylko nie z internetu bo nasz pan ma wszystkie wydrukowane ;/ . prosze.! uratujcie mi życie .! dam naj, punkty, polece profil wszystko !! tylko niech mi ktoś to napisze :( przynajmniej na 4. ! prosze musze to napisać i poprawić oceny z polaka. ! a ostatnie czego mi trzeba to kolejna jedynka ;/ . proszeee. !! . tylko to ma byc takie porządniejże i długie. jeszcze raz PROSZEEE. !!!! :(:(

2

Odpowiedzi

2009-12-01T20:49:28+01:00
Na wycieczki warto jeździć, ponieważ sprawia to chyba wszystkim przyjemność.Drugim plusem jest to, że większość nastolatków nie lubi chodzić do szkoły, a właśnie jak wyjeżdżamy na wycieczki opuszczamy lekcje i wcale nie musimy wagarować.Są też wycieczki edukacyjne na, których możemy wiele się nauczyć.Warto jeździć na wycieczki kilku dniowe i tygodniowe, gdyż w taki sposób zaprzyjaźniamy się z otoczeniem i poznajemy wiele ciekawych ludzi.Niektórzy z nich mogą okazać się naszą bratnią duszą.
1 1 1
2009-12-01T20:51:25+01:00
W poniższej pracy podejmę trud odpowiedzi na pytanie, czy warto jeździć na wycieczki. Otóż uważam, że problem jest dość skomplikowany zatem chciałabym przedstawić argumenty i kontrargumenty.
Po pierwsze warto jeździć na wycieczki, ponieważ w ten oto sposób możemy zwiedzić wiele ciekawych miejsc, w których jeszcze nie mieliśmy okazji być.
Po drugie uważam, że warto jeździć na wycieczki, bo jest to bardzo ciekawe i można w tym czasie poznać ciekawych ludzi, którzy mogą nam opowiedzieć coś o tym miejscu.
Po trzecie również warto, bo przez wycieczki poznajemy miejsca, które w przyszłości możemy pokazać komuś.
Po czwarte uważam, że warto, ponieważ jest to tez nauka o ciekawych zakątkach i o historii.
Po piąte uważam, że nie warto, ponieważ jest to strata czasu, w którym zamiast zwiedzania moglibyśmy się bawić i przyjemniej spędzać czas.
Podsumowując zebraną powyżej argumentacje ośmielam się stwierdzić,że mimo wszystko warto jeździć na wycieczki, ponieważ dokształcamy się w ten sposób i poznajemy wiele rożnych miejsc, których przedtem nie mieliśmy okazji zwiedzić.
1 1 1