Odpowiedzi

2009-12-02T09:59:07+01:00
Moim zdaniem graffiti, to nie jest żaden kicz, to wyrażenie swoich uczuć, poprzez malowanie na ścianach, kartkach lub na innych materiałach.
Ten sposób wyrażania swoich uczuć jest w większości nielegalny i stosowany przez młodych ludzi. Polega to na wprowadzeniu jakiegoś symbolu czy napisy na murkach i ścianach. Przecież graffiti to nie kicz, małej wartości o przeciętnym guście odbiorców, to doskonały sposób wyrażenia swoich uczuć i emocji. Niestety większość młodych ludzi maluje ( nielegalnie ) na ścianach innych bloków, co powoduje wandalizm. Istnieją także kary stosowane dla takich osób, które malują inne bloki czy budynki, ale nie każdy graficiarz musi być wandalem czy chuliganem.
Nie powinniśmy osądzać innych ludzi na przykładzie gorszych, zawsze powinniśmy dostrzegać także plusy, w zachowaniu tejże osoby.

__________________
Jeśli moja odpowiedz ci pomogła, uznaj ją za najlepszą, jeśli nie to nie zgłaszaj jej jako spam czy błędną, po prostu uznaj inną odpowiedz.
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2009-12-02T10:01:38+01:00
Graffiti to sztuka ponieważ jeżeli ktoś ma talent to maluje na ścianach na domach itd.To tak samo jak na kartce papieru ktoś np.Ja lub Ty namalujesz obrazek na kartce.A graffiti to sztuka to coś podobnego do namalowania obrazku na kartce tylko że graffiti maluje się na ścianach blokach domach itp.A obrazek na kartce.Więc graffiti to sztuka tak jak obrazek na kartce.