Odpowiedzi

2009-12-27T22:47:12+01:00
Na źelazno gorożnam wagzale jesc dawśćaja kacowyj zał. Zdzjeść tu mnogo ludziej katoryje chodzjet pakupać biljety iuspać o w remjeni pribitja i odprawiaścia pojezda i lipazmatrjeć na razpisjanie gwaźenia pojezdów na źelazno gorowźjam wagzaje nahodzjaćsa toże kasy w katori można kupać bilety na zawtra i dałżne. Jeść także zał ożijdanja. tu pasażir żdum aphat pajezdów. pasażery mogut zdać swaich dogoż na hriapienie wy kaniep hrapjenia. k usigan pasażerow także kogoje tory i piszupewtarony.
2009-12-27T23:43:21+01:00
Na źelazno gorożnam wagzale jesc dawśćaja kacowyj zał. Zdzjeść tu mnogo ludziej katoryje chodzjet pakupać biljety i uspać o w remjeni pribitja i odprawiaścia pojezda i lipazmatrjeć na razpisjanie gwaźenia pojezdów na źelazno gorowźjam wagzaje nahodzjaćsa toże kasy w katori można kupać bilety na zawtra i dałżne. Jeść także zał ożijdanja. tu pasażir żdum aphat pajezdów. pasażery mogut zdać swaich dogoż na hriapienie wy kaniep hrapjenia. k usigan pasażerow także kogoje tory i piszupewtarony.
2009-12-28T02:14:08+01:00
Na źelazno gorożnam wagzale jesc dawśćaja kacowyj zał. Zdzjeść tu mnogo ludziej katoryje chodzjet pakupać biljety i uspać o w remjeni pribitja i odprawiaścia pojezda i lipazmatrjeć na razpisjanie gwaźenia pojezdów na źelazno gorowźjam wagzaje nahodzjaćsa toże kasy w katori można kupać bilety na zawtra i dałżne. Jeść także zał ożijdanja. Tu pasażir żdum aphat pajezdów. pasażery mogut zdać swaich dogoż na hriapienie wy kaniep hrapjenia. K' usigan pasażerow także kogoje tory i piszupewtarony.