Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-02T15:52:58+01:00
Diese Sommerferien habe ich mit meine Eltern in Berlin verbracht. Wir waren dort 10 Tage. Wir haben in dem groβen und schŐnsten Hotel übernachten. Wir haben die Sehenwürdigkeiten gesehen. Wir haben das Brandenburger Tor, die Berlinet Mouer, das Tote Rathhaus, die Siegesaule und die Reichtstag gesehen. Ich habe viel berühmten Personen gesehen, zb.B. Claudia Schiffer. Meinen Vather hat am meisten das Berliner Stadion geffalen. Wir waren auch in Deutsche Oper. Abends bin ich durch die Straβen von Berlin spaziert. Ich habe die Umgebung bewundert. Es waren tolle Sommerferien.

Pomogłam? - oceń mnie. :) Gdybyś potrzebował/a tłumaczenia daj znać na priv.
2009-12-02T15:52:31+01:00
Drogi pamiętniku!
Przed chwilą odłozyłam zdjęcia z tegorocznych wakacji do kuferka.
Oglądając je wspominałam te piękne chwile spędzone nad naszycm pięknym morzem. Świetnie się tam bawiłam. Będąc w Kołobrzegu zobaczyłam, co tubylcy robią. Zajmują się rybołóstwem, handlem i prowadzeniem pensjonatów. Spacerując po plaży zbierałam małe muszelki. Mam ich aż 58! Pływałam w morzu choć było zimne. Mój tatuś nauczył mnie pływać. Razem z moim bratem budowalismy zamek z piasku i skakaliśmy na fale. Ale było cudownie! Na koniec kupiłam mnóstwo pamiątek: bryloczek z krabem, piłkę i foczkę. Kiedy po powrocie z nadmorskiego kurortu spotkałam się z moją koleżanką Asią, to o wszystkim jej opowiedziałam. Miło było tak sobie powspominać!

Miejsowość, data (dzień, miesiąc, rok)
2009-12-02T15:53:52+01:00

na wakacjach bylam nad morzem. było fantastycznie. spałam z moją siostrą w jednym pokoju. moi rodzice spali razem.mieszkaliśmy koło morza. codziennie się kąpałam, no może nie zawsze bo casami padał deszcz. chodziliśmy z rodziną na długie spacery.chodził z nami również mój piesek max. pojechaliśmy jeszcze do trójmiasta.tam byłam we wszystkich sklepach z siostrą i mamą, a tata chodził po sklepach z samochodami.chciał tam nawet go kupić, ale był za drogi. w gdynii byliśmy na statku i w zamku, oraz muzeum. zaś w sopocie byliśmy na molo.było bardzo długie .
będe wspominać moje najlepsze wakacje z rodziną. kupiłam dla babci niezwykła pamiątkę-muszelke.moja siostra pozbierała dla niej kamyki i znalazła bursztyn.