Jestem obywatelem sparty lub Aten znam dobrze kulture obyczaje ludzi jezyk i kuchnie i wierzenia.
OPISZE W FORMIE PAMIETNIKA LUB DZIENNIKA ,,KAWAŁEK " SWOJEGO ZYCIA!!!!!

Z GÓRY DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;*******************************************************************88

2

Odpowiedzi

2009-12-02T16:55:43+01:00
Nazywam się Jurek Krasicki miesxzkaniec sparty o to mój pamiętnik (...)
Dzień 23412351234
Dziś wstałem zrobiłem śniadanie i dowiedziałem się że za 16 minut idę na wojnę , wku*wiłem się , więc zjadłem bułke i poszedłem walczyłem 29 minut prawie żem poległ ale ktoś zapukał do wc i musiałem wyjść było bardo przyjemnie . Po południu dostałkem na obiad 23 kg żywego mięsa z indyczego drobiu po czym wyżeygalem to . Przed nocą krótki spacer po spartańskich okolichach , po czym wróciełem i położyłem się spać zasnąłem szybko .
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-02T17:06:04+01:00
Mam na imię Klejstenes dzień rozpocząłem tak jak zawsze od zjedzenia śniadania oraz wyjścia do pracy. Dziś nastąpił ważny dzień w moim życiu podjąłem się dalszego reformowania ustroju Aten.Zostanie obywatelem w Atenach jest bardzo trudne ponieważ otrzymują je tylko ci którzy mieli ojca i matkę Ateńczyków.Kobiety nie miały w naszych Atenach żadnych praw politycznych tylko my męzczyzni braliśmy udział w głosowaniach.Mieliśmy taki zwyczaj wypisywania przez ludnosc ateńska ludzi którzy zagrazali demokracji. Owe tabliczki nazywaly się Ostrakonami.