Odpowiedzi

2009-06-02T16:50:46+02:00
miejscowość data

Droga Paulino!

Przepraszam że tak długo nie pisałam ale nie miałam czasu. Piszę do Ciebie aby opowiedzieć Ci o moich planach na wakacje, a mianowicie zamierzam wybrać sie z rodzicami za granicę, do Anglii. Będziemy tam około dwóch tygodni. Chciałam Cię poprosić abyś pojechała z nami, ponieważ mi jako samej dziewczynie z młodszymi braćmi będzie się nudzić a Ciebie bardzo lubie i chciałabym żebyś ze mną pojechała. Mam nadzieję że Twoi rodzice zgodzą się. Pozdrawiam Ciebie i Twoich rodziców.:)
10 4 10
2009-06-02T17:08:31+02:00
Droga Anno!
Tak sie cieszę, że pojedziesz w czasie wakacji do Włoch. Wiem, że marzyłaś o tym od dawna. Tylko nie zapomnij przesłać mi pocztówki!
Ja wybieram się do Holandii. Jest tam morze i plaża oraz mnóstwo ciekawych rzeczy do zwiedzania. Na pewno wybiorę się do Domu Anny Frank. Pisałam ci o niej po tym jak przeczytałam jej dziennik, pamiętasz? Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę mieszkanie w którym ukrywała się przez 4 lata w czasie wojny. Oczywiście zajrze też do Domu Rembrandta, Muzeum van Gogha i Rijksmuseum. Wybiorę się też na rowerową wycieczkę po parku narodowym Hoge Veluwe. Obejrzę też te słynne uprawy tulipanów i wiatraki. ciekawi mnie też jak wyglądają z bliska poldery. Koniecznie muszę się też wybrać do Dzielnicy Czerwonych Latarnii. Już nie mogę się doczekać!
Po powrocie wszystko Ci opiszę. Życzę Ci udanej podróży.
Pozdrawiam
Agata
2 5 2