Postanawiasz udać się na kilka dni w góry do Szkocji. Napisz list do biura turystycznego, w którym pracuje twój kolega i zapytaj go:
-Czy biuro organizuje wycieczki w góry szkockie i jaki jest czas trwania turnusu?
- Jakie są warunki (zakwaterowanie i opłaty)
-Czy istnieje możliwość rezerwacji miejsca w hotelu młodzieżowym oraz otrzymanie zniżek studenckich?
- Przedstaw swoje oczekiwania.

ma to byc list nieformalny (120-150 słów)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-03T05:06:19+01:00
Witaj. Jak się masz? Piszę do Ciebie, ponieważ mam kilka pytań do Ciebie, liczę że udzielisz mi na nie odpowiedzi, a więc :
Chciałam się dowiedzięć czy twoja firma organizuje wycieczki w góry szkockie i jaki jest czas trwania turnusu? Chciałam też sie dowiedzieć jakie są warunki zakwaterowania i opłaty za pobyt? Czy istnieje możliwość rezerwacji miejsca w hotelu młodzieżowym oraz otrzymanie zniżek studenckich? Zależy mi na tanim pokoju, z ładnym widokiem na góry. Czekam na list z odpowiedzia od ciebie. pozdrowienia (imię) ...hello. How are you? I am writing to you because I have a few questions for you, I hope that you give me no answer, so:
I wanted to know if your company arranges trips to the mountains of Scotland and what is the duration of a stay? I also wanted to know what are the conditions for accommodation and the cost of the stay? Is it possible to reserve a seat at the hotel and youth to obtain student discounts? I care about a cheap room with a nice view of the mountains. Waiting for a letter of response from you. greeting (imię) ...
1 5 1