Odpowiedzi

2009-12-02T17:59:56+01:00
Mozesz zaczać np. drodzy uvzniowie zebraliśmy się tutaj aby wspólnie podzielić sie symbolivznym opłatkiem ... i coś tak dalej ja tylko nasuwam ci pomysł albo możesz też coś wspomnieć o jakiś zwyczajach w innych krajach :) pozdrawiam
1 4 1
2009-12-02T18:05:00+01:00
Kochani , Boże Narodzenie to wspaniałe święto . Jezus ponownie przychodzi na świat . Dla mnie jest to najlepsze święto ze wszystkich . Można spędzić czas w gronie rodzinnym . Czekać na tajemniczego gościa . Urodziłem się w grudniu , gdy byłem mały leżałem pod choinką w kołysce i mówili do mnie mały Jezuśku .
Dla niektórych święta Bożego Narodzenia są zwykłym przyjęciem upominkowym , a tu jednak chodzi o coś lepszego . Dzielenie się opłatkiem , sianko pod obrusem , 12 potraw na stole w tym tradycyjny karp . To wszystko to utrzymywanie tradycji rodzinnej , a nawet i Polskiej . Nawet powstawały legendy że w Boże Narodzenie o godz. 00.00 zwierzęta przemawiają ludzkim głosem , także jest to coś pięknego co trzeba ciągnąć przed wiele,wiele pokoleń . Z okazji tych świąt chcę wam życzyć wszystkiego co najlepsze . Dziękuje .
1 5 1
2009-12-02T18:05:46+01:00
Witajcie! To właśnie dziś nadszedł dzień naszego spodkania z okazji dnia Bożego Narodzenia. Czuję się bardzo zaszczycona tym,że mogę być tu dziś z wami i mówić do was w czasie tej wspaniałej uroczystości. Podzielimy się dziś opłatkiem i będziemy składać sobie na wzajem życzenia. Wszyscy będą życzyć sobie wszystkiego najlepszego. Pamiętajmy by podczas tych życzeń płynęła z naszych serc miłość i szczerość. Wiecmy dlaczego wszyscy się tu spotykamy i uroczyście jemy tą wigilijną,świąteczną kolację. Niech pośród nas będzie Pan. Wszystkiego najlepszego!


Pisz szeroko i rób duże przerwy to akurat zajmie ci strone:P Mam nadzieję ,że pomogłam;*
2 3 2