Hej! Pomożecie? To jest zadanie z lektury ten obcy. Jak by można było to jak najszybciej!!! Zadanie domowe ja jutro!!!! na 2 strony w zeszycie A5 nie muszą być całe. a oto zadanko: Wyobraż sobie, że jesteś psychologiem, tóry udziela porady Uli i jej ojcu - Co im poradzisz?

1

Odpowiedzi

2009-12-03T10:49:50+01:00
Na początek, jak coś czytałam tą lekturę, gdyż akurat omawiam ją w szkole.;).

Drogi panie Zalewski, znam pana i córki obecną sytuację. Wiem, że jest pan renamowanym lekarzem, ale nie mógłby pan mieć więcej czasu dla swojej córki?
Z moich informacji wynika,że Ula jest osobą bardzo nieśmiałą i właśnie nieśmiałość utrudnia jej kontakty. Wiem, że Ula większość swojego czasu spędza na wyspie z KOLEGAMI, lub u pani Cydzikowej. Wiem, że stara się pan aby pani Cydzikowa zastąpiła Uli mamę. Ale wartoby było jeśli pan by wrócił przynajmniej o godzinkę wcześniej do domu, a jeśli by się nie dało nawet o tej godzinie co zawsze ; wyjść gdzieś z Ulą. Na lody, na spacer itd. Integrujcie się. Zanim poznacie siebie nawzajem, musicie poznać samych siebie. Musi pan być otwarty na wszelkie propozycje córki. Jeśli Ula mówi, że chce pogadać to pogadajcie. Niech pan się nie wypiera brakiem czasu, albo zmęczeniem. To nieznaczy, że Ula ma panu wręcz "rozkazywać". Ula ty też musisz się nauczyć, że ojciec ma pracę w, której jest dobry.

Może być .?;>. ps. Pisz bardzo rozwięźle. xD.