Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-02T19:49:10+01:00
Moim wymarzonym Mikołajem jest taki Mikołaj który rozdaję prezenty wszystkim dzieciom i dorosłym bez względu na wiek i majątek . wszystkie prezenty są na tym samym poziomie bez żadnego szpanowania czy ty dostaniesz taki a ty dostałeś taki drogi
Wszyscy dostaja to samo a Mikołaj wtedy złoczy wszystkich ludzi i bedzie pokoj

To jest odpowiedz moje córki :) na jezyk polski
2009-12-02T21:43:42+01:00
`Mój wymarzony mikołaj`

6 grudnia gdy tylko wstałam z łożka myślałam tylko o tym co przyniesie mi mikołaj. Czekałam cierpliwie cały dzień aż wieczorem wreszcie dostane to co od zawsze było moim marzeniem. Gdy wieczorem położyłam na stoliku ciasteczka i mleko idąc po schodach do pokoju usłyszałam hałas.
Od razu zbiegłam na dół ponieważ wiedziałam ze to on, że to własnie mikołaj. Nie myliłam sie, miał on długa brodę i wąsy, ładne czerwone ubranie,duzy brzuch i czerwona czapke z ogromnym pomponem na końcu. Gdy mnie zauważył powiedział mi abym poszła szybko spać bo w przeciwnym razie nie dostane prezentu, wiec przejeta tym co powiedział do mnie swiety mikołaj powiedziałam dobrze i pobiegłam do pokoju.
Nie mogłam zasnąć przejeta tym zdarzeniem ale po chwili zrobiłam sie zmeczona tym wszystkim i zasnełam. Rano gdy tylko wstałam od razu pobiegłam na doł do pokoju.
Zobaczyłam tak mnóstwo prezentow, byłam wniebowzieta.
Od razu zabrałam sie do rozpakowywania ich.
Wszystko bardzo mi się podobało żałuję tylko,że nie widziałam gdy mikołaj odlatuje na swoich saniach. Tego wieczora nie zapomnie do końca zycia.
4 3 4