Odpowiedzi

2009-12-02T21:24:55+01:00
Jutro czyli przyszłość. Jaka będzie pogoda , jak wypadną na sprawdzianie , czy rodzice pozwolą mi pójść z Adą do kina ? Trapimy się różnymi tego typu , większymi i mniejszymi problemami . Czy koniecznie ? Na pogodę nie mamy wpływu . Jeżeli będzie słotno i zimno założysz ciepłe buty , kurtkę , czapę , szalik i będziesz delektował się powiewającymi gałązkami , śpiewem wiatru w kominie . Jeżeli będzie słonecznie uradujesz się każdym muśnięciem promieni słońca na twoim policzku.
Co do sprawdzianu . Nauczyłeś się ? Tak , więc śpij spokojnie . Czemu obawiasz się ,że rodzice nie puszczą cię do kina . Lubią Adę , a do tej pory nie było sytuacji , w której okazali by brak zaufania .
Śpij spokojnie . Nie martw się jutrzejszym dniem . Kiedy otworzysz oczy docenisz następny dzień dany ci przez los . Gdy zrobi się widno , otworzysz okno , a za nim szpaler drzew .Powita cię śpiew ptaków. Ciepła czekolada rozgrzeje cię do życia , doda motywacji do działania . Spotkasz bliskie ci osoby , koleżanki , kolegów , przyjaciół . Będziesz aktorem spekatklu pod tytułem " 03.12.2009 " . Zrobisz wszystko , by ten spektakl zakończył się sukcesem .Mysłąc o jutrze , myśł o kolejnej szansie danej ci przez życie .
Czyż można dostać coś cenniejszego?