Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-02T23:48:02+01:00
Kursantka podczas nauki jazdy na motorze zderzyła się z ciężarówką (zdjęcia)
23-letnia pobierała nauki jazdy na motorze. Kręcąc "ósemki" zawinęła większą pętlę. Suzuki z charakterystyczną literą "L" wbiło się pod ciężarowego man-a.
Dzisiaj przed południem w Białymstoku na jednym z placów nauki jazdy 23-letnia studentka uczyła się jeździć motocyklem.

Pod czujnym okiem instruktora z niewielką prędkością kręciła ósemki. Gdy poczuła się pewniej nauczyciel jazdy podkręcił jej obroty.

Dzięki temu mogła już pojechać szybciej. Tym razem miała to być większa pętla wokół placu manewrowego. Jednak już na zakręcie niedoświadczona motocyklistka "nie wyczuła" gazu.

Jej motor gwałtownie wyrwał do przodu i poniósł dziewczynę wprost pod zaparkowaną na skraju placu ciężarówkę nauki jazdy. Jednoślad wbił się pod tylną oś. Pokrzywdzoną z urazem głowy pogotowie odwiozło do szpitala.
Źródło: Gazeta Współczesna Białystok

II przykład:
Kawasaki z potężną siłą roztrzaskało się o ciężarówkę. Motor został zgnieciony jak papierek. Zobacz zdjęcia
KWP opr elia

Kierowca stara nie czekał, aż motocykl przejedzie i skręcił. Kawasaki roztrzaskało się o ciężarówkę.
Wczoraj po godzinie 19 miał miejsce wypadek w Dąbrówkach. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

68-letni kierowca stara chciał skręcić do jednej z posesji. Nie ustąpił pierwszeństwa 23-letniemu motocykliście, który jechał od strony Wasilkowa.

Kawasaki z potężną siłą roztrzaskało się o ciężarówkę. Nieprzytomny kierowca jednośladu trafił na oddział ratunkowy. Prokurator zadecydował, że kierowca stara został zatrzymany w policyjnym areszcie. - 8 kwietnia 2009
Gazeta współczesna Białystok
1 4 1