Odpowiedzi

2009-12-03T00:20:05+01:00
Moim ulubionym programem tlewizyjnym jest Brzydula.Mozna ja oglądac na kanale TVN OD poniedzialku do piatku o godz.17.55.
Brzydula-to historia Uli Cieplak, mało urodziwej i niezamożnej dziewczyny, która rozpoczyna pracę w renomowanej firmie zajmującej się, potocznie mówiąc, pięknem, czyli w Domu Mody Febo & Dobrzański. Ula pochodzi z Rysiowa, małej miejscowości pod Warszawą, gdzie nauczyła się, że na wszystko trzeba sobie zapracować, ale zawsze można liczyć na pomoc rodziny i przyjaznych sąsiadów.
Lubie oglądac tan program poniewz jes bardzo ciekawy
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-03T00:20:57+01:00
Ja napisałabym tak:

Moim ulubionym serialem telewizyjnym jest "Brzydula", którą mogę oglądać codziennie o godzinie siedemnastej. W główną rolę tytułowej Brzyduli wcieliła się młoda aktorka Julia Kamińska, która zniewala wszystkich swoją grą aktorską oraz metamorfozą, jaką przeszła w ciągu całego serialu. Kolejnym, bardzo ważnym bohaterem jest Marek, którego zagrał Filip Bobek. W pozostałych rolach wystąpiły również takie gwiazdy jak Marek Włodarczyk, Małgorzata Socha czy Maja Hirsch. "Brzydula" ma swoje odpowiedniki na całym świecie, ale mi najbardziej do gustu przypadła wersja polska.

"Brzydula" jest to serial, który opowiada o rywalizacji, przyjaźni i przede wszystkim miłości, bo o niej tu najwięcej. Główna bohaterka - Urszula Cieplak tuż po ukończeniu studiów podejmuje pracę w centrum mody Febo&Dobrzański. Ula jednak, w porównaniu do pracowników, a w szczególności pracowniczek nie grzeszy urodą, wyróżnia ją za to spryt i intelekt, które pomagają jej wyciągnąć z niejednej opresji prezesa firmy - Marka Dobrzańskiego, w którym nasza bohaterka zakochuje się od pierwszego spojrzenia. Ten jednak traktuje ją jak zwykłą, pracowitą asystentkę. Urszula Cieplak z odcinka na odcinek przechodzi prawdziwą metamorfozę by pokazać całemu światu, że oprócz inteligencji ma w sobie jeszcze piękno, styl, grację oraz elegancję. Droga do tego jednak jest bardzo trudna i przysparza jej wiele problemów. Wątki, które pojawiają się w serialu są przeplatane nutkami intryg, przygody oraz humoru.

Bardzo lubię ten serial ponieważ pomaga mi się odprężyć i pokazuje, że w życiu człowieka nie liczy się jego wygląd tylko samozaparcie i chęć do pracy, i tylko dzięki temu można w życiu osiągnąć sukces. Ponadto zabawne sytuacje sprawiają, że "Brzydulę" ogląda się niezwykle przyjemnie.
1 5 1