Napisz jak wg. Ciebie wygląda profesjonalizm w gazecie zajmującej się skandalami i plotkami.

Wypisz wszystkie urzędy , w których urzędnicy są zaliczani do służby cywilnej.

Dyskusja: Za i przeciw wagarom( stanowisko uczniów) tutaj mozna sobie wybrać, albo jestes za wagarami, albo przeciw wagarom i opisac.

Typy partii politycznych, wybierz jeden z nich jako najbardziej Ci odpowiadający i uzasadnij odpowiedź.

BARDZO BYŁABYM WDZIĘCZNA, NIE BYŁO MNIE NA TYCH LEKCJACH I WG. BYŁAM CHORA I NIC NIE CZAJE.;) z góry dziekuje slicznie :**
jest mi to bardzo potzrebne.to sa 4 rozne pytania ;d ;))

1

Odpowiedzi

2009-12-03T10:16:15+01:00
1.Według mnie gazeta zajmująca się plotkami i skandalami nie zawsze jest rzetelna czasami zdarza sie jej napisać coś od początku do końca prawdziwie ,ale w większości mija się z prawdą.

2.Służby cywilne to wszyscy ci urzędnicy państwowi ,najważniejszą osobą jest prezes rady ministrów.

3.Za czy przeciw...Ja osobiście jestem przeciw wagarom>Jaki sens ma nauka ,jeśli będę chodzić na wagary,opuszczać lekcje ,a później jest wybór ,albo zawalić rok,ewentualnie nadrabiać zaległości .Mi osobiście wkuwanie zaległości nie pasuję,poza tym ludzie którzy nas uczą też poświęcają swój czas i wiedzę dla nas nie dla siebie ,bo oni już to umieją i chcą nas czegoś nauczyć.Pytanie co by było gdyby nauczyciele chodzili na wagary ,takie pytanie bym sobie postawił.

4.Jeśli o mnie chodzi w dzisiejszych czasach politycy są tak zmienni ze swoim programem partyjnym ze żadnej partii bym nie wybrał ich program szybciej się zmienia niż pory roku,co jest bardzo smutne i nie wróży nam obywatelom nic dobrego.