Odpowiedzi

2009-06-03T18:30:26+02:00
Najchętniej czytam national geographic. Jest to czasopismo które posiada bogatą gammę zdjęć, facynujących reportazy, opisów i ciekawostek.
Najciekawsze są artykuły i innych kulturach gdyz mozna poznac obyczaje i tradycje innych narodowości.Można poznac historie , archeolgię różnych zabytków. Róznorodne zwierzęta i obyczaje. Różnorodne gatunki roślin które nie wystpeuja na zwykłych obaszrach.
Mysle ze to jest jeden z naprawde zasługujacych na wielkie wyrózniecie czasopism. Zarówno pouczajace jak i facynujace.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-06-03T18:30:39+02:00
Czasopismo, które najchętniej czytam to Victor Gimnazjalista. Są tam tzw."porady na rady", typowe problemy nastolatków, ich hobby, a także dobrze wytłumaczone zadania. Gazeta ta świetnie przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego. Gdy czegoś nie rozumiem, na końcu jest wszystko wyjaśnione. Nie zabraknie oczywiście dużej dawki humoru!
Lubię tę czasopismo, ponieważ zawiera artykuły i naukowe i psychologiczne.
  • Olqu
  • Początkujący
2009-06-03T18:33:07+02:00
Pismem najczesciej przeze mnie czytanym jest national geographic. Oferuje ono szeroki zakres zdjęć i artykułów o środowisku, historii jak i podróżowaniu. Jest ono zgodne z moimi zainteresowaniami. Najwiekszą uwage przywiazuje do art. o zwierzetach. Jaguary, slonie, foki i cala reszta nietypowych zdecydowanie niepodworkowych zwierzat budza moja ogromna ciekawosc i pasje. Interesuja mnie takze artykuly poruszajace problematyke krajow takich jak Afryka. Do glebi przejmujace i prawdziwe opisy biedy i skromnego zycia tamtym regionow za kazdym razem mnie zadziwia.