Http://fakty.interia.pl/news/ojciec-zgwalcil-mnie-800-razy,1118429

hej mam zadanie z WDŻ
muszę streścić tą prasówkę
i napisać własne zdanie co o tym myślę i co mysle o gwałcicielach nie musi być dużo

POMOCY jest to pilne zadanie potrzebuje go za jakaś godzinę

1

Odpowiedzi

  • ashh
  • Rozwiązujący
2009-06-03T20:55:02+02:00
Anne Marie Wilson ma 38 lat. Była gwałcona i prześladowana przez własnego ojca 16 lat. Pierwszy gwałt miał miejsce, gdy Anne miała 11 lat. Od tamtego czasu zaszła 6 razy w ciążę, 4 razy poroniła, raz urodziła martwe dziecko, następne dziecko przeżyło jedynie 8 miesięcy. Ojciec chciał czerpać dzięki tym dzieciom zasiłek.
Anne sama przyznaje, co nie powinno nikogo zdziwić- bała się ojca. Wykorzystywał ją, groził. Była zbyt mała, żeby zrozumieć, że to jest nienormalne. Uznała to za formę kary. Miała nikomu o tych zdarzeniach nie mówić, bo groził, że zabije matkę siekierą, co ją przeraziło, bo widziała różne przyrządzenia schowane pod jego łóżkiem.
Kiedy skończyła 15 lat, zaszła z ojcem w ciążę. Mąż mówił żonie, że wpakowała się w kłopoty, bo trzyma się z "lokalnymi typami". Kilka tygodni później Anne poroniła. John (ojciec) nie zostawił tego w spokoju i podjął kolejną próbę. Niestety wszystkie okazały się "porażką" albo urodzeniem martwego dziecka. Dopiero po skończeniu 25 lat, Anne urodziła córeczkę, która przeżyła 8 miesięcy.
Ofiara dorosła do ucieczki. Wyszła za mąż i urodziła dwie zdrowe córeczki. Zdecydowała się zgłosić sprawę do sądu. Ojciec przyznał się do winy, po tym, jak testy DNA wykazały, że był ojcem Jennifer. Trafił wtedy na 3 lata do więzienia. Od tamtego czasu ułożyła sobie życie.