Potrzebuję rozprawki na 1 z trzech tematów (możecie zaprzeczyć lub potwierdzić tezę). Najlepsza by była na temat języków obcych, ale inny temat też będzie ok.

1. Warto uczyć się języków obcych.
2. Słuchanie muzyki pomaga ludziom w trudnych sytuacjach.
3. nie pamiętam, jak się dowiem to dopiszę :D

Proszę, pomóżcie ;)

1

Odpowiedzi

2009-12-05T22:21:04+01:00
Warto uczyć się języków obcych.

Języki obce bardzo potrzebne są w życiu każdego człowieka. Te pytania nurtują wielu ludzi na całym świecie. Ja osobiście utwierdzam się w przekonaniu, iż języki obce odgrywają ogromną rolę w życiu człowieka.

Pierwszym i niewątpliwie jednym z najważniejszych argumentów jest znalezienie sobie pracy. W dzisiejszych czasach języki obce bardzo są potrzebne do znalezienia sobie pracy w każdym zawodzie są one potrzebne.
Najbardziej potrzebnym językiem jest język angielski gdzie w każdy kraju możemy się nim porozumieć.Dotyczy to praca za granicą. Wielu Polaków wyjeżdża za granice aby znaleźć dobra i płatną prace ale jednak trzeba umieć języków obcych które są nam w dzisiejszym świecie bardzo potrzebne.
Moim zdaniem języki obce odgrywają bardzo ważna rolę w życiu człowieka bardziej te młodszego niż tego starszego ponieważ młodszy człowiek zapamięta różne zasady w bardzo małym czasie a dorosły człowiek potrzebuje nad tym więcej czasu.