Odpowiedzi

2009-12-03T17:28:33+01:00
Maciej Zakościelny- Jest aktorem od około dziewięciu lat.Grała w wielu filmach kinowych np.''Dlaczego nie'' lub ''Tylko mnie kochaj''. Wygląda na sympatycznego i umiarkowanego człowieka.Czytałam że jest bardzo zdolny, miły i zaufany. Jest fajny i umie odgrywać śmieszne role. O właśnie! Czytałam że jest bardzo śmieszny i świetnie umie opowiadać żarty.
10 3 10
2009-12-03T17:33:37+01:00
Moim ulubionym aktorem jest Maciej Zakościelny. Wystąpił on w wielu filmach i serialach. Pierwszą rolę dostał w serialu ' Plebania ', gdzie zagrał Marka Bednarka. Później wystąpił m.in. w ' Sforze ' (jako wspólnik Lipskiego), ' Na jelenie ' (Emil) oraz w serialu ' Samo Życie ' (jako Antoni Knapik). Widzowie mogli go też oglądać w trzech przedstawieniach teatru telewizji: Sesja castingowa, Książę nocy oraz 1 września. Jako Igor, kolega serialowego Tomka, zagrał w ' Na dobre i na złe '. W ' Starej baśni ' zagrał Wramota, swoją pierwszą rolę kostiumową. W 2004 na łódzkim festiwalu szkół teatralnych otrzymał nagrodę za ruch sceniczny i ekspresję. Następnie dołączył do zespołu Teatru Współczesnego. Grał w sztukach Udając ofiarę oraz Porucznik z Inishmore. Również w 2004 zaczął pracę nad serialem telewizji TVN Kryminalni, wcielając się w postać podkomisarza Marka Brodeckiego. W 2005 wystąpił w komedii romantycznej Tylko mnie kochaj w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. W następnym roku zagrał w kolejnym filmie tego samego reżysera, Dlaczego nie!. Gra w serialu ' Czas honoru ' jako postać Bronisława Wojciechowskiego. Występuje również w rolach dubbingowych, m.in. w filmach Eragon, Sposób na rekina, Harry Potter i więzień Azkabanu, Fałszywa dwunastka czy serialu 6 w pracy. W 2008 użyczył głosu głównemu bohaterowi gry komputerowej Prince of Persia. W 2008 był związany z Izabellą Miko - aktorką.
Moim zdaniem Maciej Zakościelny to bardzo sławny aktor. Ma duże poczucie humoru. Zawsze chciałem się z nim spotkać na żywo. Uważam, że wspaniale spisuje się w roli Bronisława Wojciechowskiego w serialu ' Czas honoru '. Zdaje się być sympatycznym człowiekiem. Mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję z nim porozmawiać.
27 4 27