`Bogusia wyjechała na wakacje po powrocie okazało się , że jej tata zostawił ją i jej rodzinę .Dziewczynka była córeczka tatusia i nie mogła uwierzyć , że to prawda .Mama wyżywała się na córce .


napisz list pocieszający co najmniej 10 zdań .

z góry dziękuję ;*

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-03T17:37:33+01:00
Droga Bogusiu.
Jest mi bardzo przykro z powodu Twojego taty. Pamiętaj że on nadal Cię kocha i musiał tak postąpić. Myśli o Tobie całymi dniami, na pewno musiał mieć powód by odejść, ale on wróci obiecuję Ci to. Twojej mamie jest bardzo smutno, ale to jest przejściowe, niedługo się uspokoi. Nie gniewaj się na nią i pamiętaj że jesteś wszystkim tym co ma, tylko teraz przechodzi trudne chwile. Zawsze będziesz dla swoich rodziców najważniejsza i nie zamartwiaj się, ze w tej chwili nie ma przy Tobie twojego tatusia i że Twoja mama nie jest w stanie być szczęśliwą i nie zauważa twojego bólu i cierpienia, ponieważ nie wie co czyni. Nie zważaj na złe strony, dostrzegaj tylko te dobre. Wierzę w ciebie, niedługo wszystko będzie jak dawniej. Przesyłam Ci buziaki.
2009-12-03T18:03:44+01:00
Droga Bogusiu!
Bardzo nam przykro, że twój tata cię zostawił. To nie jest twoja wina że podczas twojego pobytu na wakacjach twoi rodzice sie pokłócili. Nikt nie mógł tego przewidzieć. Takie rzeczy bardzo często się zdarzają, bo w czasie gdy są w domu dzieci rodzice są ze sobą tylko dlatego żeby dziecko miało opiekę. Może nie w każdym wypadku tak jest,ale w większosci rodzice szybko wracają do siebie. Takie małe sprzeczki każdemu się zdarzają i to jest nieuchronne. Nie bierz na siebie ich kłótni. Mamy nadzieję że wszystko jakoś się ułoży. Trzymaj się ciepło. Nie martw się i pomyśl, że nic się nie stało.
Pozdrawiam

(imię)