Zaproszenie na bal sylwestrowy organizowany w gmachu opery narodowej dla przedstawicieli swiata kultury i sztuki.Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku szkolnego -dla rodziców i nauczycieli.Zaproszenie na ognisko dla dzieci z twojej dzielnicy (wsi ,osiedla)Zaproszenie na przygotowywany przez twoja klasę wieczór poezji śpiewanej dla uczniów innych klas dyrektora szkoły nauczycieli i rodziców.Zaproszenie na spotkanie ze sławną współczesną kobietą.Zaproszenie na degustację rajskich owoców -w imieniu Adama i Ewy.Zaproszenie na kolację wigilijną -w imieniu Ebenezera Scroogea.To tyle muszę mieć to na jutro.Prosze jak coś do dawajcie wszystkie zaproszenia a nie tylko jedno.Z góry dziękuje.!!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-03T18:03:25+01:00
Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli świata kultury i szuki na Bal Sylwestrowy, który odbędzie się dnia 31.12.2009 w gmachu Opery Narodowej. Gwarantyjemy wspaniałą zabawę do białego rana!

organizatorzy

Zaproszenie
Mamy zaszczyt zaprosić grono pedagogiczne i rodziców na uroczystości związane z zakończeniem bieżącego roku szkolnego, który odbędzie się 25.06.2010 w sali gimnastycznej. Po apelu i rozdaniu zapraszamy Państwa na wakacyjny poczęstunek.
Uczniowie szkoły nr ...


Zaproszenie
Dnia 14.05.2010 odbędzie się ognisko dla mieszkańców osiedla .....
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na plac ...... niedaleko osiedlowego sklepiku o godzinie 16:00. Gwarantujemy świetną zabawę w miłym towarzystwie.
Ogranizatorzy

Zaproszenie

Mamy przyjemność zaprosić Pana Dyrektora, Nauczycieli i rodziców na wieczór poezji śpiewanej, który odbędzie się dnia 05.12.2009 w sali nr 25. Gwarantujemy miłą zabawę, występy małych profesjonalistów z naszej klasy i smaczny poczęstunek
Uczniowie 5b wraz z wychowawczynią

Zaproszenie
Zapraszamy na spotkanie z (imię gwiazdy) w kawiarnii ''Heaven'', które odbędzie się dnia 6.12.2009 o godzinie 15. Gwiazda będzie podpisywać płyty. Wszystkich fanów serdecznie zapraszamy

ogranizatorzy

Zaproszenie

Dnia 7:12.2009 odbędzie się degustacja rajskich owoców, które nie są dostępne w Polsce! Spotkanie odbędzie się w restauracji " Soul '' o godzinie 18. Wszystkich smakoszy zagranicznych przysmaków serdecznie zapraszamy!
Adam i Ewa

Zaproszenie
Serdecznie zapraszam na Wigilię, która odbędzie się 24.12.2009 o godzinie 17. Na stole czekać będzie na Państwa tradycyjne 12 potraw, które będziemy spożywać do melodii najpiękniejszych polskich kolend.
Ebenezer Scroog
6 5 6