Odpowiedzi

2009-12-03T18:13:41+01:00
Mój dom to miejsce w którym się urodziłam w którym mieszkam .Jest moim domem na zawsze gdzieżbym nie wyjechała zawsze będzie otwarte dla mnie a jednoczesnie bendzie w moim sercu .Gdyby nie mój dom nie miałabym gdzie mieszkac nie mialabym swojego kochanego pokoju kominka przykturym spendzam czas .Jestem dumna , że mam taki wspaniały dom i na nic go nie wymienię .

To zadanie jest tak na 5 lub 4
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-03T18:19:29+01:00
Mój dom to moje cztery kąty, miejsce, w którym czuję się najlepiej. To właśnie tu spędzam najpiękniejsze chwile z rodziną, tu płaczę, gdy coś w moim życiu się nie ułoży, tu najczęściej spotykam się i śmieję z przyjaciółmi.
Mój dom jest moim małym schronieniem, czuję się w nim bardzo komfortowo i bezpiecznie. To jak wygląda, czy ma piękny ogród, czy może stary, obdrapany tynk jest najmniej istotne, ponieważ liczy się jego dusza, nie to, co możemy zobaczyć na zewnątrz.
W moim domu panuje cudowny nastrój. Kiedy przychodzę do niego z dworu natychmiast się wyciszam i zapadam w głęboką zadumę.
Wiem, że wkrótce nadejdzie czas, gdy będę musiała się stąd wyprowadzić i rozpocząć własne życie, bez rodziców u boku. Jednak pomimo tego zawsze będę miała do niego głęboki sentyment, ponieważ obecnie to dla mnie najpiękniejsze miejsce, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.


Pozdrawiam;**
1 5 1