Napiszcie mi coś że najgorszy dzień w szkole:) Może być ;
Ten dzień od samego rana źle się zaczął. zaspałam. Ledwo co zdążyłam na autobus. Pani na chemii pytała i dostałam jedynkę. Na Matematykę nie miałam pracy domowej i pani postawiła mi minusa. Na polskim pisaliśmy sprawdzian i oczywiście że mi poszedł. Po lekcjach zgubiłam 100zł za które miałam kupić spodnie. To był okropny dzień i cieszyłam jak tylko się skończył.
z góry dziękuje:)

2

Odpowiedzi

2009-12-03T19:05:04+01:00
Write something to me that the worst day at school:) It may be;
This day in the morning began badly. I overslept. Hardly what I could on the bus. Madam asked for chemistry, and I got a one. I did not have the math homework, and you put the minus me. On the Polish and of course we wrote a test that I went. After school I had lost 100 PLN for which I had to buy pants. It was a horrible day and glad as I finished.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-03T19:10:38+01:00
This was the worst day at school in my life , from the early morning it was bad. I didn't heard my alarm so I nearly missed my bus to school. On chemistry teacher asked us lots of questions I did,t answer any of them so she gave me a very bad note,I also forgot to do my homework for maths so teacher gave mi minus. On polish language we were writing a test and I didn't know anything at all. After the lessons I loose a 100 zlotych I had those money because I wanted to buy some nice jeans for myself. It was a really bad day and I'm glad that this day is over.

Prosze bardzo
1 5 1