Napiszcie mi wypracowanie na temat " jeden dzień w weekend lub jeden dzień roboczy " napiszcie mi od 10-20 zdań , ma być to opis i dokładne opisane po angielsku i przetłumaczone na polski plis plis plis plis . Ma to być opisane dokładnie a nie pozbywane. Zróbcie to porządnie plis

1

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-06-06T11:36:29+02:00
My favourite day of the week is Saturday. I like this day because I do not go to school on Saturdays and I can do what I want.
I wake up late and have breakfast in bed. Then I sit in my room and play computer games. My mother does not like it. Sometimes I do not play my games but I wacg television. I think TV is great.
After lunch I usually go out and meet my friends. We ride our bikes, play football or basketball. Sometimes we go for a walk or to the cinema. I like American films very much. In the evening I read my favourite magazines about computers or sport and I watch television again. Saturday is the best day of the week!

Moim ulubionym dniem tygodnia jest sobota. Lubię ten dzień, ponieważ w soboty nie chodzę do szkoły i mogę robić to co chcę.
Budzę się późno i jem śniadanie w łóżku. Potem siadam w swoim pokoju i gram w gry komputerowe. Moja mama tego nie lubi. Czasami nie gram, tylko oglądam telewizję. Myślę, że telewizja jest świetna. Po obiedzie zazwyczaj wychodzę z kolegami. Jeździmy na rowerach, gramy w piłkę nożną lub koszykówkę. Czasami idziemy na spacer albo do kina. Bardzo lubię amerykańskie filmy. Wieczorem czytam swoje ulubione czasopisma o komputerach albo o sporcie i znowu oglądam telewizję. Sobota jest najlepszym dniem tygodnia.