Przetłumacz z ang. na polski:

Greetings from hot Italy. The town where I live is called Lidi Adriano. The westher's fantastic.There is a big beach and a clean sea. Every day I sunbathe and play volleyball.In the evenings I go to a disco. I met a nice boy. His nme is Ivo. I'm coming next weekend.
See you soon.
love,

3

Odpowiedzi

2009-12-03T20:53:24+01:00
Pozdrowienia z gorących Włoch. Miasto, w którym mieszkam nazywa się Lidi Adriano. Pogoda jest fantastyczna. Znajduje się tu duża plaża i czyste morze. Każdego dnia się opalam i gram w siatkówkę. Wieczorami chodzę na dyskotekę. Poznałam miłego chłopaka. Ma na imię Ivo. Wracam w przyszłym tygodniu.
Do zobaczenia wkrótce.
2009-12-03T20:54:08+01:00
Pozdrowienia z gorących Włoch. Miasto w którym mieszkam nazywa się Lidi Adriano. Pogoda jest świetna. Tutaj jest wielka plaża i czyste morze. Każdego dnia opalam się i gram w siatkówkę. Wieczorami chodzę na dyskoteki. Spotkałam miłego chłopaka. jego imię ti Ivo. Wracam w następnym weekendzie (nie jestem pewna co do pisowni)
Do zobaczenia
kocha,
2009-12-03T20:59:17+01:00
Pozdrowienia z gorących Włoch. Miasto gdzie mieszkam nazywa się Lidi Adriano. Pogoda jest fantastyczna. Jest tu duża plaża i czyste morze. Codziennie opalam się i gram w siatkówkę. Wieczorami chodzę na dyskoteki. Poznałam miłego chłopaka. Jego imię to Ivo. Wracam w następnym tygodniu.
Do zobaczenia wkrótce,
Kocham...