Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T16:22:29+01:00
Wydarzenia ze świata
Milion dolarów za zdjęcie Polańskiego.

Roman Polański nie będzie miał łatwego życia w swoim domu w Gstaad, gdzie ma czekać na decyzję w sprawie ekstradycji do USA. Wygląda na to, że areszt domowy może być bardziej uciążliwy niż ten za kratami. Reżyser musi się przygotować na ciągłe oblężenie, bo za jego pierwsze zdjęcie redakcje gotowe są zapłacić fotoreporterowi milion dolarów!

Opiekunki maltretowały dzieci w żłobku.

Rzucały malutkimi dziećmi o podłogę, wyrywały im włosy, wpychały na siłę jedzenie do ust. Dwie opiekunki ze żłobka w ten brutalny sposób znęcały się nad swoimi podopiecznymi. Nie wywiną się od kary, bo wszystko nagrały ukryte przez policję kamery. Sadystyczne opiekunki już zostały aresztowane.

To pierwszy jawny bunt w Korei Północnej.

W komunistycznym skansenie Korei Północnej wydarzyło się coś bez precedensu. Ludzie gnębieni przez Kim Dzong Ila, a wcześniej jego ojca Kim Ir Sena, podnieśli bunt. Na znak protestu spalili północnokoreańskie banknoty. Pojawiły się też hasła wymierzone w Umiłowanego Przywódcę.

Wydarzenia z kraju

Warszawa: Trwa 36. Zjazd ZHP .

Instruktorzy harcerscy ze Związku Harcerstwa Polskiego biorą udział w 36. Zjeździe ZHP. W ciągu czterech dni zadecydują o najważniejszych dla organizacji sprawach i wybiorą nowe władze.

Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu.

Od 27 listopada wrocławianie mogą podziwiać jarmark bożonarodzeniowy w rynku swojego miasta. Jarmark ten imponuje różnorodnością, pięknem i niezwykłą atmosferą. Każdy znajdzie tam coś dla siebie: cukierki, czapki, ozdoby, a nawet krasnale.

Obchody Barbórki 2009 .

Tradycyjnie z okazji Barbórki na Śląsk przyjeżdżają politycy. Premier Donald Tusk spotkał się z górnikami nie na Śląsku, a w małopolskim Libiążu. W kopalni należącej do Południowego Koncernu Węglowego z grupy energetycznej Tauron.

Miałam ostatnio to samo!!
<heh>