Wyobraź sobie, że wracasz z dalekiej podróży. Napisz o niej w liście adresowanym do kolegi.
Możecie napisać że wracam z Londynu.!!!

Proszę pomóżcie mi plisssssss.
Tą pracę mam na jutro przyślijcie mi jak najszybciej.Proszę.!!!!!

3

Odpowiedzi

2009-12-03T21:36:22+01:00
Drogi Adamie!
Chciałbym Ci powiedzieć ze moja podróz w Londynie była bardzo fajna.
Zwiedzalam tam rozna zakatki .Miałem zaszczyt by na koncerciie RBD.
Raz pewnego dnia poszlam sama na zakupy i się zgubilam.nie uwierzysz odnalazlam sie dopiero za dwa dni.Czekam na twój list
Pozdrawiam Kasia
2009-12-03T21:43:55+01:00
Drogi Wojtku!

Pisze do Ciebie tak jak obiecałem. W tym liście chciał bym Ci troche sie pochwalić jak było .. Przez te kilka dni które tam spędziłem mineły bardzo miło. Dużo zwiedziłem , kupiłem dużo pamiatek dla wszystkich. CZęsto wieczorami myślałem o was wszystkich .. i żałowałem ze was ze mną nie ma ..ale te kilka dni bardzo szybko mineły ... i już wracam ... nie długo bede więc wzystko Ci opowiem jak wróce.
Pozdrawiam Paweł

2009-12-03T21:47:27+01:00
Cześć Tomek!

Właśnie wróciłam z podróży, tyle co weszłam do domu i od razu zabieram się by napisać do Ciebie. Jestem bardzo zadowolona z tego co przeżyłam to są niezapomniane chwile. Jest mi niezmiernie miło ze będę miała komu o tym opowiedzieć.
Byłam w Panamie jest to państwo należące do Ameryki Północnej. Podróż była długa ale warta tego co zwiedziłam i zobaczyłam. Nie dość że mogłam dużo zwiedzić to również mogłam podszkolić sobie język który z pewnością w przyszłości mi się przyda. Hiszpański jest cudowny ale nie o tym będę pisać. Poznałam tam wspaniałego murzyna był naprawdę świetnym przyjacielem. Jak dla mnie to ta przyjaźń może przetrwa dłuższy okres czasu. Dokładnie to byłam w mieście Balboa nie duże ale całkiem ładne. Wieczorami nei warto było wychodzić na spacery czego wynikiem mogły być bójki lub szarpaniny. niestety Panama jest państwem gdzie takie rzeczy zdarzają sie bardzo często no ale to mnei nei zraziło do tego mijsca.
Jak już mówiłam lot był bardzo długi w samolocie chyba spędziłam z 9 godzin z jakimś nudnym Polakiem który mówił mi jacy to politycy są beznadziejni tak jak bym tego nie wiedziała. Tomku następnym razem musimy pojechać tam razem ... Będziesz wiedział co znaczy być na drugim końcu świata.
pozdrawiam i całuje serdecznie
ELka;*

ps. przy spotkaniu opowiem więcej