Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T15:37:01+01:00
Szczeście jest to rzecz która cieszy człowieka. pieniadze sa to banknoty o róznych nominałach płacimy nimi za rózne rzeczy. według mnie pieniadze szczescia nie dają.

Przykładów potwierdzających mają teze mozna mnożyc. na potwierdzenie mojej tezy przetocze kilka argumentów. Pierwszyym argumentem bedzie to ze za pieniadze nie mozemy kupic wszystkiego. na przykład jak mozna kupic przyjazn jezeli nikt nas nie lubi bo sie wiecznie chwalimy ile my mamy pieniedzy. czy jak mozna zdobyc rodzine gdy nas nikt nie kocha Czy mozna kupic ludzkie uczuci inteligencje talent? Nie!
nastepnym argumentem potwierdzajacym moja teze moze byc to ze pieniadze nie sa lekarstwem na wszystko. mimo ze mamy pieniadze to od smierci nie uciekniemy. przetoczmy jeszcze jeden argument. pieniadze to rzecz nabyta wiec mozemy ja szybko stracic !
dodatkowym argumentem moze byc to ze pieniadze moga miec negatywny wpływ na nasze zycie bo zmieniaja ludzi na niekorzysc . zarabianie pieniedzy kradnie nam cenny czas i jednoczesnie moze nas prowadzic do hazardu. ale tez zarabianie ich wpedza nas w sters ostatni juz argument jest to ze nawet dla materialistów warzniejsze od pieniedzy sa cechy które pozwalają pamnozyc kapitał; spryt fart twardy harakter.

Powyzsze argumenty potwierdzaja teze ze pieniadze wcale szcześcia nie daja sa one wazne ale wazniejsze jest zdrowie rodzina miłosć.
3 2 3