Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T14:20:01+01:00
Co wy Macie z tą religia.?!
Napisz: Przybyłam, zobaczyłam, wróciłam ;D
Ja tak kiedyś napisałam i Ksiądz mi wstawił 6 za znajomość historii (Juliusz Cezar :P)
2009-12-04T14:55:52+01:00
Pewnego razu spotkałam Pana Boga w ogrodzie Eden. Poszliśmy nad strumyk , który tam jako jedyny przepływał . Porozmawialiśmy i ja poszłam w swoją strone , a Bóg w swoją . Na drugi dzień znów się spotkałam z Bogiem
ale tym razem nie nad rzeczką lecz przy drzewie , której stało na samamym środku ogrodu Eden . Znów rozmawialiśmy na róne temety lecz jednak nic takiego ciekawego do omawiania nie było . Bo o czym można rozmawiać z takiem Bogiem . Lecz i tak codziennie się z nim spotykałam . W ogrodzie byłam tylko ja i Adam oraz Ewa , a Bóg też był lecz i tak w końcu to on wszystko stworzył od nieba do zwierząt i innych rzeczy , które tam były. Pewnego dnia gdy znów spotkałam się z Bogiem przydarzyło się coś bardzo zadziwającego . Akurat wtedy byłam lekko chora i Pan Bóg mnie ozdrowił . Czułam się jak by nigdy nie była chora . Ja nawed jemu tego nie mówiłam ale i tak mnie on uleczył poprostu czułam się jak by mi czytał w myślach , ale kto wie Bóg ma wiele różnych możliwości . Jeżeli stworzył sam tak piękny ogród to musi być coś w tym . Po powrocie z tego nie samowitego mniejsca czułam się jak nowo narodzona . Teraz już wiem jak piękny jest ogórd Eden . A Pan Bóg moim zdaniem jest wielki .


Uff.......
Nic nie ściągałam poprostu miałam podobne zadanie tylko że musiałam opisać ogród Eden i dostałam 5 . Więc mam nadzieje że tobie też ta moja praca ci przyniesie wielką 5 albo nawet 6 . Życzę powodzenia i mam nadzieje że pomogłam :)
Pozdrawiam serdecznie :)