Odpowiedzi

2009-12-04T14:37:49+01:00
Świąteczne drzewko ozdobione własnoręcznie zrobionymi zabawkami nabiera niepowtarzalnego uroku. Wystarcza kolorowy papier, klej i nożyczki, aby wyczarować choinkowe dekoracje: łańcuchy, pudełka na prezenty, aniołki i gwiazdki.2 4 2
2009-12-04T14:46:54+01:00
Jedną z moich ulubionych ozdób choinkowych jest własnoręcznie robiona bombka. Można zrobić ją z tektury i ładnie ozdobić np. brokatem sztucznym śniegiem lub farbami. Dzięki jaskrawym kolorom jest doskonale uwidoczniona. Zawsze przed ubieraniem choinki lubię zrobić sama takie własnoręczne dekoracje.
Jest to naprawdę bardzo ciekawe, pobudza moją wyobraźnię. Samo tworzenie takich ozdób choinkowych daje Mi radość. Po za tym kiedy powieszę takie ozdoby na choince wyglądają naprawdę ładnie.
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T14:54:02+01:00
Nie wyobrażam sobie świąt bez Choinki. Daję ona niesamowity klimat świąt. Jej zapach orzeźwia cały mój dom. Choinkę jak co roku ubieramy w różne elementy świąteczne. Zaczynając od oświetlenia, bombek, łańcuchów i różnych rzeczy jakich nasza wyobraźnia nie wymyśli. Jednak moim ulubionym elementem świątecznej dekoracji są cukierki. Są ozdobne i bardzo smaczne. Kojarzy mi się z nimi wiele wspomnień z poprzednich lat. Jednym z nich jest zabawa. Zawsze z kuzynami siedzieliśmy pod Choinką i bawiliśmy się w komandosów, którzy mają na celu wykradnięcie cukierka z drzewka świątecznego tak, aby nie zauważyli tego rodzice. Przy choince nafaszerowanej cukierkami spędziłem naprawdę dużo miłych chwil. Dlatego nie wyobrażam sobie drzewka świątecznego bez słodkich smakołyków.
1 5 1