Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T18:42:37+01:00
Na początku wakacji nioc mi się nie chciało siedziałam na necie i wogóle.Pewnego dnia dowiedziałam się że jade na obóz(jestem harcerką) och nie chciało mi sie, ale pojechałam.
W autobusie przydzielono mnie do chłopaka(bardzo nie lubie chłopców)Ale zaczeliśmy rozmawiać bo do końca drogi z pare godzin zostało.Bardzo mnie on zaimponował.Pod koniec obozu zaczełam z nim chodzić.Spotykaliśmy się przez całe wakacje.I zaczął się rok szkolny.
Okazało sie że razem chodzimy do klasy.
To były cudowne wakacje....
1 2 1
2009-12-04T18:44:04+01:00
moje wakacje zaczęły się pięknie.
pierwszego dnia pojechałem nad morze do świnoujścia,spędziłem tam 5 dni ,6 dnia wakacji pojechaliśmy z całą rodziną na kręgle , było bardzo ciekawie. Dwa tygodnie później pojechałem do Francji w ,której spędziłem połowę moich wakacji.Resztę wakacji spędziłem w domu.
To były najlepsze wakacje mojego życia.
2009-12-04T18:45:15+01:00
Moje wakacje były wspaniałe! Po zakończeniu roku wybrałam się z koleżankami na pizze. Następnego dnia od rana pakowałam się razem z siostrą bo wyjeżdżałyśmy do Egiptu. Gdy zbliżała się pora snu ja i siostra rozmyślałyśmy o naszym wyjeździe i nie mogłyśmy usnąć. O 6 rano razem z rodzicami pojechaliśmy na lotnisko. Byłam bardzo zmęczona bo nie spałam w nocy więc prawie cały czas w samolocie spałam. W Egipcie spędziliśmy dwa tygodnie. Bałam się,że złapie jakąś chorobę ale naszczęście się przed nią uchroniłam. Początek moich wakacji był świetny i cała reszta też. Będę to zawsze wspominać