Proszę!
Przetłumaczcie mi ten tekst.

Begrüß Ania :)
Gestern war ich auf dem Klassen eintägiger Ausflug in Krakau .Zu dem Ausflug haben wir mit unserer Erzieherin genommen.
Als wir dort angekommen sind wir haben sofort zustimmen , und besonders der Drache .Dann war Mittagessen, und nach ihm wir besichtigten in die Bäder. Wir waren in einem Markt und wir hörten die Turmmusik. Alle haben Andenken randvoll gekauft. Dem Abend wir mussten schon heimkehren, weil ein Dunkel schon war. Sehr gefiel dieser Ausflug mir, du musst einmal nach Krakau fahren .
Ich habe die Hoffnung, dass sie sich zu nicht lang sehen werden Daniel.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-06-07T14:31:34+02:00
Witaj Ania:) Wczoraj byłem z naszą klasą na jednodniowej wycieczce w Krakowie. Na wycieczkę pojechalismy z naszą wychowawczynią. Kiedy tam przyjechalismy to zwiedzilismy Wawel a szczególnie smoka. Potem był obiad , i po nim zwiedzaliśmy łazienki. Byliśmy w rynku i słuchaliśmy hejnału. Wszyscy kupili dużo pamiątek. Wieczorem musieliśmy wracać do domu ,ponieważ było już ciemno.Bardzo podobała mi się ta wycieczka , musisz kiedyś pojechać do Krakowa. Mam nadzieję, że zobaczymy sie za niedługo Daniel .
  • Użytkownik Zadane
2009-06-07T14:32:31+02:00
Witaj Aniu
Wczoraj byłam z klasą na jednodniowej wycieczce w Krakowie. Na wycieczkę pojechaliśmy z naszą wychowawczynią. Kiedy tam przyjechaliśmy to zwiedziliśmy Wawel a szczególnie smoka. Poem był obiad, a potem zwiedzaliśmy łazienki. Byliśmy na rynku i słuchaliśmy hejnału. Wszyscy kupili dużo pamiątek. Wieczorem musieliśmy już wracać do domu, bo było ciemno. Ta wycieczka bardzo mi się podobała, musisz pojechać do Krakowa. Mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy. Daniel.