Sprawdźcie, czy dobrze napisany i proszę gdzie się da wpisać łatwiejsze słówka a nie takie trudne. Z góry dziękuję. Jak ktoś chce napisać, że mam dobrze tekst to niech nie pisze, bo wiem, że jest żle, a tak to dam ostrzeżenie.


A film recently I watched which is Twilight. It is horror and the romans. Catherine Hardwicke is a director. Seventeen-year-old Izabella Swan (Kristen Stewart) to the small, rainy small town in the state Washington is moving to the father – Forks. He is meeting handsome Edward in the new school (Robert Pattinson). He is intelligent and he is reading in thoughts. He is completely different than the rest of the class. Keeping Edward is arousing the curiosity in her. One day he learns that he is a vampire which from 1918 still has 17 years, and only after 90 years he found his soulmate - Bellę. The acquaintance is turning into the affair. However the bond which is joining them is put to the test - primitive predatory instinct which it is more and more hard for Edward to fight is threatening emotion. Also Edward's enemies appear: Laurent, James and the Victory which will have to face up to. The film is based on the Stephenie Mayer book under the title „ Twilight „ this film pulled million of spectators to cinemas worldwide.

Film jaki ostatnio oglądałam to Zmierzch. Jest to horror i romans. Reżyserem jest Catherine Hardwicke. Siedemnastoletnia Izabella Swan (Kristen Stewart) przeprowadza się do ojca do małego, deszczowego miasteczka w stanie Washington – Forks. W nowej szkole poznaje przystojnego Edwarda (Robert Pattinson). Jest inteligentny i czyta w myślach. Jest zupełnie inny niż reszta klasy. Zachowanie Edwarda wzbudza w niej ciekawość. Pewnego dnia dowiaduje się, że jest on wampirem, który od 1918 wciąż ma 17 lat, a dopiero po 90 latach znalazł swoją bratnią duszę - Bellę. Znajomość przeradza się w romans. Więź jaka ich łączy wystawiona jest jednak na próbę - uczuciu zagraża pierwotny drapieżny instynkt, który Edwardowi coraz trudniej jest zwalczyć. Pojawiają się też wrogowie Edwarda: Laurent, James i Victoria, którym będzie musiał stawić czoła. Film oparty jest na książce Stephenie Mayer pod tytułem „Zmierzch„ Ten film przyciągnął do kin miliony widzów na całym świecie.

2

Odpowiedzi

2009-12-04T20:10:28+01:00
Zadnych ewidentnych bledow nie widze, a slowa sa dobrze dobrane. Jak czegos nie rozumiesz to slownik, bo nie ma sensu tego zamieniac..
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T20:19:05+01:00
Which- with
bond -blood
appear-appeaper
pulled- attracted
znalazłam tyle