Opisz w 5-10 zdaniach pomieszczenie w swoim domu, które najbardziej lubisz. Pamiętaj, że opis ma być dokładny , a więc musi zawierać wiele przymiotników, określających poszczególne przedmioty.
Dowolne pomieszczenie, ale żeby było!!!!

2

Odpowiedzi

2009-12-04T20:41:10+01:00
Pomieszczenie w moim domu które najbardziej lubię to mój pokój . Jest w nim piękna niebiesko-gruszkowa komoda , drewniane biurko i stolik . Jest również brązowo-żółte łóżko które bardziej przypomina fotel . W komodzie mam oddzielne szuflady na wszystko : książki , ciuchy , gry . W tym pokoju nie mogę się nudzić . Mam komputer , telewizor , radio , konsolę do gier i nawet małego króliczka który jak biega po pokoju to daje wiele radości . Gdybym mógł to nigdy bym z niego nie wychodził .
8 3 8
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T20:44:21+01:00
Moje ulubione miejsce domowe to kuchnia. Jestem żarłokiem i bardzo lubię jeść. Często też przygotowuję różne ciasta, desery i dania. Moja kuchnia jest dosyć duża. Znajdue się tam stół z ośmioma krzesłami. Jest lodówka, a obok niej zielona szafka z szufladami. Na przeciwko szafki leży piec. Żeby zawsze było wesoło na lodówce położone jest radio. Na ścianie wisi kalendarz. Na jednej z półek jest zegarek, żeby wiadomo było która jest godzina. W kuchni zawsze jest fajnie!
8 4 8